+371 67284221
Darba dienās:
10:00 - 18:00

Kreklu apdruka

Kreklu katalogs

Uniseks krekls
Kreklu apdruka
no 7,00 €
Sieviešu krekls
Kreklu apdruka
no 7,00 €
Bērnu krekls
Kreklu apdruka
no 7,00 €
Vīriešu polo krekls
Kreklu apdruka
no 12,00 €
Sieviešu polo krekls
Kreklu apdruka
no 12,00 €
Bērnu Polo krekls
Kreklu apdruka
no 12,00 €
Unisex jaka ar kapuci
Kreklu apdruka
no 27,00 €

T-kreklu apdrukas tehnoloģijas


  • Veicam apdruku tikai uz mūsu krekliem.

  • Termodruka ir vienkāršākais apdrukas veids. Šajā tehnoloģijā parasti tiek izmantotas 1 – 2 krāsas, nepieciešamais attēls, vai teksts tiek izploterēts uz īpašas plēves un ar termopreses palīdzību uzspiests uz apģērba. Šo tehnoloģiju iesakām izvēlēties vienkāršu attēlu, vai tekstu drukai.

  • Sublimācija ir audumu apdrukas tehnoloģija, kura balstās uz krāsas agregātstāvokļa maiņas procesu, kad tā no šķidra stāvokļa pāriet gāzveida, lai iespiestos auduma šķiedrās, un pēc tam atgrieztos sākotnējā stāvoklī. Šo tehnoloģiju plaši izmanto auduma apdrukā un apģērbu ražošanā, jo krāsai iesūcoties audumā, nav jūtams tās reljefs, tā ir ļoti noturīga arī pēc vairāku gadu intensīvas lietošanas. Apdruka ir nodilumizturīga un to nevar ne izmazgāt, ne nolietot. Šajā tehnikā apdrukā gan tekstilu, gan keramikas izstrādājumus. (Tiek drukāti gaiši poliestra krekli)

  • Transfērdruka šīs drukas pamatā tiek izmantota sietspiedes drukas tehnika, kas tiek veikta uz speciāla attēla pārnešanai paredzēta papīra. Izmantojot augstu temeratūru un spiedienu, attēls tiek pārnests uz t-krekla. (Tiek drukāti gaiši un tumši kokvilnas krekli)

Darbu paraugi