+371 67284221
Darba dienās:
9:00 - 18:00

Reprodukcijas

Reprodukcijas, restaurācijas, montāžas


Reprodukcijas jeb oriģināla kopijas izgatavo katrā filiālē uz vietas. Fotogrāfija tiek nokopēta (nepieciešamības gadījumā veiktas krāsu/ blīvuma/ kontrasta korekcijas) un tiek izdrukāta nepieciešamajā izmērā uz biezāka papīra. Ilgums: Uzreiz uz vietas.
Cena: 1,00 EUR
 
Restaurācija ietver oriģināla atjaunošanu. Restaurācija tiek veikta Fotobarons salonā Kr.Barona ielā 32.Rezultātā iegūsiet savu fotogrāfiju, kā arī atjaunotu fotogrāfiju.
 
Restaurācijas ilgums un cena atkarīgi no sarežģitības pakāpes.
 
Viegla restaurācija:
 
Fotogrāfija ir nedaudz bojāta - saburzīta un ir nelieli skrāpējumi . Fotogrāfija nav saplēsta. Sejas nav ar defektiem vai ir bojātas minimāli. Defekti uz sejas neskar acis, degunu, bet ir vienmērīgās, viegli atjaunojamās vietās, piemēram, uz pieres daļas, uz vaigiem, uz kakla u.tml. Cena: 5,00 EUR + foto izdruka.
 
 
Vidēji sarežģīta restaurācija:
 
Fotogrāfija ir vidēji bojāta, trūkst kāda ne pārāk sarežģīti atjaunojama fotogrāfijas daļa, ir skrāpējumi, bojājumi uz sejas, bet to nav daudz. Ja fotogrāfija ir ieplēsta vai saplēsta, un nav skarti sarežģīti atjaunojamas detaļas, ja ir jārestaurē kāds objekts, kas nav sarežģīts. Fotogrāfija ir normālā stāvoklī un nav ļoti izbalējusi. Cena: 9,00 EUR + foto izdruka.
 
Sarežģīta restaurācija:
 
Fotogrāfija ir ļoti sabojāta, ir daudz mazi un lieli skrāpējumi, burzījumi. Defekti ir grūti atjaunojami. Bojātas sejas, sarežģītas detaļas. Fotogrāfija ir saplēsta, sastāv no vairākām detaļām, plīsumu vietas skar svarīgus, grūti atjaunojamus elementus. Cena: 15,00 EUR + foto izdruka.